آخرین خبرها
خانه / ضمیر ناخودآگاه / قدرت ضمیر ناخودآگاه تان آزادراهی به سوی تحول!

قدرت ضمیر ناخودآگاه تان آزادراهی به سوی تحول!

قدرت ضمیر ناخودآگاه تان آزادراهی به سوی تحول!

این طور فکر کنید که ذهن شما از بخش خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است. ذهن خود آگاه شما بخشی از ذهن شماست که تجزیه و تحلیل می کند، نقد می نماید و به صورت منطقی در تمام طول روز فکر می کند. جایی است که توجه شما در آنجا قرار دارد. ذهن ناخودآگاه شما بخشی از ذهن شماست که عملکردهای جسمی تان را کنترل می کند، از ضربان قلب تان تا تنفستان. این جایی است که تمام خاطرات تان ذخیره می شوند و جایی که عقل، خلاقیت و تواناییهای حل مسائل شما در آنجا قرار دارند.

زمانی که شما خواب هستید، ذهن آگاه شما در حال استراحت است و عملا کار زیادی انجام نمی دهد، ولی ذهن ناخودآگاه تان به طور گسترده ای رویا می بیند و به کمک به شما ادامه میدهد تا آنچه که در طول روز روی داده اند را پردازش کنید. هر کس که این کتاب را خوانده به عنوان توصیه ای برای حل مشکلات، بیان خوابش را ببینید، را خوانده است.

zamirenakhodagah قدرت ضمیر ناخودآگاه تان آزادراهی به سوی تحول!

این موضوع به خاطر این است که ذهن ناخودآگاه شما توانایی این که به شما کمک کند تا چیزها را از یک زاویه ی دیگر نگاه کنید دارد. ذهن ناخودآگاه شما جایی است که اکثر عادتهای ذهنی شما در آنجا عمل می کند. هر وقت یاد بگیریم تا کاری بر روی ذهنمان انجام بدهیم به صورت خودکار در خواهد آمد و به صورت آگاهانه در آن کار مهارت پیدا می کنیم. این مهارت ها می تواند افسرده کردن خودمان، دودل بودن، فشار روانی به خودمان وارد کردن و یا احساس وحشت کردن و ناامید بودن باشد. آنها می توانند در ما در زمینه ی احساس واقعا خوب داشتن، در خودمان انگیزه ایجاد کردن، آرام بودن و با اعتماد بنفس بودن و امیدوار بودن را ایجاد کنند.

نزدیک به سی و پنج سال من بیشتر اوقات خودم را برای پیدا کردن این که چگونه به مردم کمک کنم تا عادتها و مهارت هایی که به صورت ناخودآگاه دارند را عوض کنند، صرف کرده ام به طوری که بتوانند زندگی ای که خواهانش هستند را به منصه ی ظهور برسانند. معمولا من به این هدف از طریق هیپنوتیزم می رسم. وقتی شخص را به حالت خواب میبرم به آنها کمک می کنم تا به درون خود بروند و تغییرات اساسی ای را ایجاد کنند.

حالت خواب به شما کمک می کند تا به صورت مستقیم با بخش ناخودآگاه فرد صحبت کنید بنابراین می توانید به آنها کمک کنید تا عادتهای جدیدی را به صورت ناخودآگاه شکل بدهند. این همان کاری است که میلتون اچ. اریکسون و تمام هیپنوتیزم کاران بزرگ دنیا که نزد آنها درس خوانده ام در طی سالیان متمادی انجام داده اند و نتایج شگفت آوری هم گرفته اند. یکی از بهترین کشف هایی که من به آن دست پیدا کردم، این است که امکان کمک به افراد برای ایجاد این تغییرات بدون این که هیپنوتیزم شوند هم وجود دارد. ما همواره در یک حالت خواب و یا حالت دیگر قرار داریم. حالت خواب صرفأ وضعیتی است که ما جذب افکارمان شده ایم. افراد معمولا از من سوال می کنند آیا تا کنون در به حالت خواب بردن افراد دچار مشکل شده ام. و پاسخ من همواره منفی بوده است. من بعضی مواقع در خارج کردن آنها از حالت خوابی که در آن قرار گرفته اند دچار مشکل شده ام، وضعیتهای دگرگون شده ای که در آن وضعیتها تصمیمات احمقانههای گرفته اند و افکار احمقانه ای داشته اند اما حالت خواب یک پدیده ای است که هر روز اتفاق می افتد.

به وسیلهی فن آوری هایی که من در طی سالها خلق کرده ام، مثل طراحی مهندسی انسان و برنامه ریزی عصبی- کلامی، به راه هایی دست پیدا کرده ام که به وسیله ی آن افراد پیشرفت کرده و تغییرات ناخودآگاهی کرده اند بدون این که وارد حالت خواب شوند. درست مثل فرایندی که در طی این کتاب و به کمک تمرینات ساده فکری انجام میدهم و این بدان معنی است که شما مفاهیم پایه ای را یاد می گیرید که ابزار قدرتمندی برای کمک به ایجاد تغییرات در عادت ناخودآگاه شماست به طوری که مکی توانید زندگی خود را تغییر دهید. یکی از این ابزار به عنوان مدل کیفیت راههای حسی است.

کتاب: زندگی دلخواه خود را به دست آورید – ریچارد بندلر

ضمیر ناخودآگاه, آزادراهی به سوی تحول, آزادراه تحول, برنامه ریزی عصبی کلامی, هیپنوتیزم, قدرت ذهن, ذهن ناخودآگاه, اعتماد بنفس, برنامه ریزی عصبی, برنامه ریزی کلامی

درباره مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =